RK73B1HTTC7R5J
MFR.Part #
RK73B1HTTC7R5J
JLCPCB Part #
C306964
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS