RN731JTTD51R1F25
MFR.Part #
RN731JTTD51R1F25
JLCPCB Part #
C3924541
Description
-55℃~+155℃ 51.1Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS