RK73B1HTTC752G
MFR.Part #
RK73B1HTTC752G
JLCPCB Part #
C6647819
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS