RK73B1HTTC6R8J
MFR.Part #
RK73B1HTTC6R8J
JLCPCB Part #
C306963
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS