RK73B1HTTC6R2J
MFR.Part #
RK73B1HTTC6R2J
JLCPCB Part #
C306962
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS