RK73B1HTTC511G
MFR.Part #
RK73B1HTTC511G
JLCPCB Part #
C2575906
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 510Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS