RN73H2ETTD6651C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6651C50
JLCPCB Part #
C4281829
Description
250mW 6.65kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS