RK73B1HTTC432G
MFR.Part #
RK73B1HTTC432G
JLCPCB Part #
C2575978
Description
-55℃~+155℃ 25V 4.3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS