RK73B1HTTC395J
MFR.Part #
RK73B1HTTC395J
JLCPCB Part #
C307101
Description
-55℃~+155℃ 25V 3.9MΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS