RK73B1HTTC330G
MFR.Part #
RK73B1HTTC330G
JLCPCB Part #
C2575970
Description
-55℃~+155℃ 25V 33Ω 50mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS