RK73B1HTTC273G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B1HTTC273G
JLCPCB Part #
C2575930
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 25V 27kΩ 50mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS