RK73B1HTTC270J
MFR.Part #
RK73B1HTTC270J
JLCPCB Part #
C306977
Description
-55℃~+155℃ 25V 27Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS