RN73H1JTTD49R3B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD49R3B10
JLCPCB Part #
C4041289
Description
100mW 49.3Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS