RN731JTTD9420B50
MFR.Part #
RN731JTTD9420B50
JLCPCB Part #
C4003099
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 942Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS