RK73B1HTTC115G
MFR.Part #
RK73B1HTTC115G
JLCPCB Part #
C2575932
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS