SG73P2ETTD184G
MFR.Part #
SG73P2ETTD184G
JLCPCB Part #
C4116105
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS