RK73G1JRTTD1542D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD1542D
JLCPCB Part #
C6270312
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS