RK73B1FRTTBL914J
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL914J
JLCPCB Part #
C3946593
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 20V 30mW 910kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS