RK73B1FRTTBL561J
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL561J
JLCPCB Part #
C4080898
Description
-55℃~+125℃ 20V 30mW 560Ω Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS