HV732ARTTD106G
MFR.Part #
HV732ARTTD106G
JLCPCB Part #
C6576318
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS