RK73B1ETTP435G
MFR.Part #
RK73B1ETTP435G
JLCPCB Part #
C2575603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.3MΩ 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS