RK73B1ETTP303J
MFR.Part #
RK73B1ETTP303J
JLCPCB Part #
C131559
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS