RN732BTTD6200B10
MFR.Part #
RN732BTTD6200B10
JLCPCB Part #
C3936465
Description
-55℃~+155℃ 125mW 620Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS