RK73B1ERTTP821G
MFR.Part #
RK73B1ERTTP821G
JLCPCB Part #
C2594584
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 820Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS