RK73B1ERTTP624G
MFR.Part #
RK73B1ERTTP624G
JLCPCB Part #
C2594834
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620kΩ 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS