SLR1TTE2320D
MFR.Part #
SLR1TTE2320D
JLCPCB Part #
C4194770
Description
-55℃~+180℃ 1W 232Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS