RK73B1ERTTP564G
MFR.Part #
RK73B1ERTTP564G
JLCPCB Part #
C3920165
Description
-55℃~+155℃ 100mW 560kΩ 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS