RK73B1ERTTP472J
MFR.Part #
RK73B1ERTTP472J
JLCPCB Part #
C4191337
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS