RK73B1ERTTP334G
MFR.Part #
RK73B1ERTTP334G
JLCPCB Part #
C3923388
Description
-55℃~+155℃ 100mW 330kΩ 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS