RM04F6041CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM04F6041CT
JLCPCB Part #
C4317517
Description
-55℃~+155℃ 6.04kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS