MOSX1CT528R7R5J
MFR.Part #
MOSX1CT528R7R5J
JLCPCB Part #
C3575733
Description
-55℃~+200℃ 1W 7.5Ω Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS