RN73R2ETTD3483C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD3483C25
JLCPCB Part #
C4037636
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS