MOSX1CT528R4R7J
MFR.Part #
MOSX1CT528R4R7J
JLCPCB Part #
C7304122
Description
-55℃~+200℃ 1W 4.7Ω Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS