RN732ATTD1171C50
MFR.Part #
RN732ATTD1171C50
JLCPCB Part #
C3936524
Description
-55℃~+155℃ 1.17kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS