MOSX1CT528R1R5J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
MOSX1CT528R1R5J
JLCPCB Part #
C3566998
Package
Plugin,D3xL9mm
Description
-55℃~+200℃ 1.5Ω 1W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS