MOS2CT52R430J
MFR.Part #
MOS2CT52R430J
JLCPCB Part #
C3397798
Description
-55℃~+200℃ 2W 43Ω Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS