RK73H2ERTTD9310D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD9310D
JLCPCB Part #
C6270891
Description
-55℃~+155℃ 500mW 931Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS