RN732ATTD8560A05
MFR.Part #
RN732ATTD8560A05
JLCPCB Part #
C4344661
Description
-55℃~+155℃ 100mW 856Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS