RN73H2BTTD7061A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD7061A05
JLCPCB Part #
C4159573
Description
250mW 7.06kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS