MOS1/2CT52R220J
MFR.Part #
MOS1/2CT52R220J
JLCPCB Part #
C3469257
Description
-55℃~+200℃ 22Ω 500mW Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS