RN73R1JTTD27R7D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD27R7D50
JLCPCB Part #
C2495811
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.7Ω 75V Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS