MF1/4DCT52A5101F
MFR.Part #
MF1/4DCT52A5101F
JLCPCB Part #
C202431
Description
250mW 5.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS