RN732BTTD1062F10
MFR.Part #
RN732BTTD1062F10
JLCPCB Part #
C4213485
Description
-55℃~+155℃ 10.6kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS