MF1/4CCT52A1000F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
MF1/4CCT52A1000F
JLCPCB Part #
C315648
Package
Plugin,D2.3xL6.3mm
Description
100Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS