SG73P2BTTD3R6J
MFR.Part #
SG73P2BTTD3R6J
JLCPCB Part #
C3924822
Description
-55℃~+155℃ 3.6Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS