HV73V2BTTD6983F
MFR.Part #
HV73V2BTTD6983F
JLCPCB Part #
C4058141
Description
-55℃~+155℃ 333mW 698kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS