KTR18EZPF7151
MFR.Part #
KTR18EZPF7151
JLCPCB Part #
C3923959
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS