HV73V2BTTD5493F
MFR.Part #
HV73V2BTTD5493F
JLCPCB Part #
C4016194
Description
-55℃~+155℃ 333mW 549kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS