HV73V2BTTD5233D
MFR.Part #
HV73V2BTTD5233D
JLCPCB Part #
C4301584
Description
-55℃~+155℃ 333mW 523kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS