HQ06W2F1871T5E
MFR.Part #
HQ06W2F1871T5E
JLCPCB Part #
C2792667
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 200V 500mW ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS